Oferty pracy

Doradca Klienta

Lokalizacja:
Woj. Dolnośląskie
Wynagrodzenie:
od 5000 brutto
Data dodania:
2022-04-08

Dla naszego klienta, uruchomiliśmy rekrutację na stanowisko:
DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy : Woj. Dolnośląskie

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży/handlu (ale nie konieczne, kandydat zostaje wyszkolony)

- komunikatywność

- dobra organizacja pracy własnej

- prawo jazdy kat. B

- własny samochód

Zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie klientów w danym obszarze, przedstawienie oferty

- przygotowanie oferty, koordynacja całego procesu sprzedażowego

Warunki zatrudnienia:

- elastyczny grafik, Ty decydujesz kiedy pracujesz

- umowa zlecenie lub B2B

- atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, realny wpływ na Swoje zarobki

- możliwość rozwoju

Szczegółowe informacje

Tel:532494542

Mail:  rekrutacja@simplyjob.pl

Jesteśmy certyfikowaną agencją, widniejącą w  Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Numer certyfikatu agencji zatrudnienia: 26366

SimplyJob Sp. z o.o. ul. Minorytów 1, 44-300 Wodzisław Śląski

Proszę o dopisanie klauzuli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez SimplyJob sp. z o.o. celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce SimplyJob sp.z o.o. ul. Minorytów 1, Wodzisław Śląski 44-300