Oferty pracy

Montażysta stolarki okiennej

Lokalizacja:
Holandia - Oosterhout
Wynagrodzenie:
470 euro/netto tygodniowo
Data dodania:
2022-07-12

Dla naszego klienta, uruchomiliśmy rekrutację na stanowisko:

MONTAŻYSTA STOLARKI OKIENNEJ

Lokalizacja : Holandia - Oosterhout

 Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku (7:30-16:00)

- praca w systemie 37,5 godzin tygodniowo, możliwe nadgodziny

- weekendy czasami pracujące

- stawka 470 euro/netto/tygodniowo

- dodatkowe 50 – 75 euro/netto/tygodniowo przy własnej działalności (A1)

- zakwaterowanie w pokojach 1 os. – 125e/tyg., 2 os. – 100e/tyg.

- ubezpieczenie – 27,50 euro/tygodniowo

Wymagamy:

- doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej

- chęci do pracy

- umiejętność montażu i demontażu

- samodzielności w powierzonych zadaniach

- prawo jazdy kat. B

- język angielski lub holenderski na poziomie komunikatywnym

Zakres obowiązków:

- zawieszanie, montaż i demontaż różnego rodzaju ościeżnic, drzwi, okien oraz drzwi przesuwnych

Szczegółowe informacje

Tel:532494542

Mail:  rekrutacja@simplyjob.pl

Jesteśmy certyfikowaną agencją, widniejącą w  Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Numer certyfikatu agencji zatrudnienia: 26366

SimplyJob Sp. z o.o. ul. Minorytów 1, 44-300 Wodzisław Śląski

Proszę o dopisanie klauzuli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez SimplyJob sp. z o.o. celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce SimplyJob sp. z o.o. ul. Minorytów 1, Wodzisław Śląski 44-300