Menu

Kontakt

Dane firmy

SimplyJob Sp. z o.o.

ul. Minorytów 1
44-300 Wodzisław Śląski

NIP:6472594731
REGON:389699961

biuro@simplyjob.pl

szkolenia@simplyjob.pl

 

                                                                           

 

                                             

 

 

                                                  

           Karolina Maksym 
           CEO/ Dyrektor Generalny & Szkolenia HR

       

           Tel.:698 136 417
           E-mail:karolina.maksym@simplyjob.pl

 

 

           Anna Wrona
           Manager ds. Personalnych
                                                     

           Tel.:           532 494 544
           E-mail:anna.wrona@simplyjob.pl

 

  

           Justyna Gościniak
           Dział rekrutacji oraz wsparcie dla Cudzoziemców

 

           Tel.:606 596 055
           E-mail:justyna.gosciniak@simplyjob.pl

 

 

           Danuta Marcak
           
Manager ds. szkoleń technicznych

 

           Tel.: 606 907 829
           E-mail: danuta@kursytechniczne.com

 

 

           Małgorzata Harasiuk
           Manager ds. szkoleń technicznych

  

           Tel.:  606 909 366
           E-mail:  malgorzata@kursytechniczne.com

 

 

           Mateusz Bęben                            
           Specjalista ds. BHP

 

           Tel.:  667 436 477
           E-mail:  mateusz@kursytechniczne.com

 

 

Arkadiusz Schikora

Przedstawiciel handlowy

Tel.: 798 988 618 

E-mail:  arkadiusz.schikora@zpomyslem.com.pl

Formularz kontaktowy

Mapa dojazdu