Oferty pracy

KOORDYNATOR PRODUKCJI / PLANISTA MPS/MRP

Lokalizacja:
Skrawina, woj. Małopolskie
Wynagrodzenie:
8500 zł / brutto
Data dodania:
2023-04-08

KOORDYNATOR PRODUKCJI /PLANISTA MPS/MRP

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o uznanej pozycji na rynku
międzynarodowym – produkcja wysokogatunkowej ceramiki (Skrawina, woj. Małopolskie ).
Wdrożenie i przeszkolenie do pracy oraz rozwój zawodowy.
Pakiet prywatnej opieki medycznej Compensa. Program wyróżnień za wspieranie wartości firmy,
nagrody jubileuszowe, program poleceń pracowniczych.
Bogaty pakiet socjalny dla każdego pracownika oraz gorące posiłki. Kursy i szkolenia pozwalające
podnoszenie kwalifikacji. Praca w systemie 1-zmianowym (8 – 16 ).
Wynagrodzenie : 8500 zł brutto

Wymagania:

Znajomości procesów planistycznych w obszarze produkcji (mile widziane doświadczenie w planowaniu
mało i średnioseryjnym)
Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze logistyki, zakupów, produkcji lub pokrewne
Znajomości oraz umiejętność obsługi programu SAP
Doświadczenia w zakresie stosowania metodologii 8D, klasycznych narzędzi jakości i metod statystycznych
Doświadczenia we wdrażaniu narzędzi Lean oraz standaryzacji pracy w obszarze produkcyjnym
Znajomości języka angielskiego na poziomie min B2 (w mowie i piśmie)
Umiejętność obsługi pakiet MS Office (Excel – średniozaawansowany)
Wysokorozwinięte umiejętności komunikacji
Umiejętności organizacji pracy własnej
Umiejętności delegowania zadań oraz egzekwowania wyników
Umiejętności podnoszenia efektywności pracy zespołu oraz eliminowanie strat
Rzetelności, systematyczności oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji i realizacji

Zakres obowiązków:

Przyjmowanie zleceń produkcyjnych, analiza wykonalności, potwierdzanie w systemie. Tworzenie,
nadzorowanie nad realizacją i aktualizacją dziennych i tygodniowych planów produkcyjnych. Cykliczne
monitorowanie i raportowanie zgodności wykonania planu. Tworzenie zamówień na materiały i surowce
potrzebne do realizacji planu produkcji. Prowadzenie projektów naprawczych w celu utrzymania
optymalnej wielkości zapasów surowców materiałów do planowanych produkcji oraz produkcji w toku.
Zapewnienie realizacji przypisanych KPI, identyfikacja problemów i ich rozwiązywanie metodą 8D.
Tworzenie raportów produkcyjnych. Współpraca z innymi działami m.in. przy uruchomieniach nowych
produktów, procesów technologicznych i wprowadzaniu zmian.
Po okresie wdrożeniowym (3-6 miesięcy) : Zarządzanie planowaniem powierzonych linii produkcyjnych
oraz zaopatrzeniem zakładu w powierzone surowce i komponenty. Łączenie komunikacyjne zakładu
produkcyjnego z centralnymi strukturami łańcucha dostaw (EMEA), zakupów globalnych oraz działem
obsługi klienta. Proponowanie usprawnień procesów w podległych obszarach, dostosowywanie strategii
planistycznych i zaopatrzeniowych, kontrolowanie KPI's, uzgadnianie planów na wszystkich szczeblach
organizacji.

Szczegółowe informacje

Tel: 698 136 417

Mail:  rekrutacja@simplyjob.pl

Jesteśmy certyfikowaną agencją, widniejącą w  Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Numer certyfikatu agencji zatrudnienia: 26366

SimplyJob Sp. z o.o. ul. Minorytów 1, 44-300 Wodzisław Śląski

Proszę o dopisanie klauzuli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez SimplyJob sp. z o.o. celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce SimplyJob sp.z o.o. ul. Minorytów 1, Wodzisław Śląski 44-300