Oferty pracy

USTAWIACZ CNC

Lokalizacja:
Berlin
Wynagrodzenie:
Stawka negocjowana bezpośrednio z Pracodawcą
Data dodania:
2023-04-18

OFERUJEMY:

•Miejsce Berlin
•Stawka negocjowana bezpośrednio z Pracodawcą
•Zakwaterowanie bezpłatne

WYMAGANIA:

•Ukończona szkoła zawodowa jako mechanik przemysłowy, mechanik narzędziowy, operator maszyny tnącej lub porównywalne
•Doświadczenie zawodowe jako ustawiacz maszyn, najlepiej w produkcji seryjnej CNC, znajomość CNC i robotów jest dodatkowym atutem
•Język niemiecki komunikatywny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•Obróbka detali do późniejszego montażu
•Planowanie etapów pracy z wykorzystaniem dokumentacji technicznej i określenie procedury przetwarzania
•Dobór odpowiednich narzędzi /Przygotowanie materiałów
•Wyposażenie maszyn CNC w narzędzia
•Ustawianie programów do obróbki skrawaniem, montażu maszyn i monitorowania produkcji
•Instruktaż pracowników w zakresie obsługi maszyn i zapewnienia gotowości operacyjnej maszyn i narzędzi obróbczych
•Znajomość sterowników FANUC, Heidenhain i Sinumerik

CV proszę kierować na maila :

biuro@simplyjob.pl

Proszę o dopisanie klauzuli RODO