Menu

ABONAMENTOWA OFERTA USŁUG

Abonamentowa oferta usług

Najistotniejszym filarem każdego przedsiębiorstwa są pracownicy. Ludzie mają wpływ na efektywność, produktywność, rentowność oraz rozwój organizacji.

 

Istotne też aby zadbać o najważniejsze czynniki wpływające na poprawę produktywności przedsiębiorstwa, a co za tym idzie o pracowników poprzez prawidłowo prowadzone procesy. Pracownik, który jest odpowiednio wdrożony do pracy, zna wszystkie procedury, o wiele lepiej i sprawniej wykonuje swoje obowiązki nawet w przypadku zatrudniania Cudzoziemców.

Korzyści płynące z usług abonamentowych pomogą w redukcji kosztów, ułatwią dostęp do specjalistów działów HR oraz Legalizacji, co zwalnia Cię z tworzenia stanowiska w biurze a przede wszystkim oszczędza Twój czas. Jesteśmy dostępni kiedy tego potrzebujesz. Sprawimy iż procesy w twojej firmie będą poukładane i efektywniejsze.

OUTSOURCING PROCESÓW LEGALIZACJI PRACY I POBYTU CUDZOZIEMCÓW

Polega na świadczeniu usług abonamentowych dla firm w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców. Specjaliści działu legalizacji służą doradztwem zarówno dla pracodawcy, jak i dla zatrudnianego pracownika, przeprowadzają konsultację oraz przygotowują wzory potrzebnych dokumentów.

Zakres usług:

1. Doradztwo w wypełnianiu wszelkich dokumentów legalizacyjnych

2. Konsultacje dla pracodawcy oraz pracownika

3. Pełne wsparcie, na każdym etapie postępowania

4. Przygotowanie wzoru dokumentów

5. Specjalna oferta dla członków rodziny pracownika (10% zniżki na indywidualne konsultacje)

6. Audyt procesów Legalizacji – weryfikacja zgodności umowy z dokumentami legalizacyjnymi

Zyskują Państwo dostęp do konsultacji we wszelkich sprawach z dziedziny legalizacji, jeśli tylko mają Państwo w danej chwili taką potrzebę.

Naszym największym atutem jest elastyczność oferty, dostosujemy ją pod Twoje potrzeby. Dzięki nam zaoszczędzisz czas oraz pozytywnie przejdziesz kontrole z urzędów. Przekazujesz obszar legalizacji w ręce doświadczonych ekspertów – z nami możesz czuć się bezpiecznie!

 

OUTSOURCING HR

Polega na świadczeniu usług abonamentowych dla firm. Specjaliści działu HR służą doradztwem, przeprowadzają kontrole oraz nadzór nad prowadzeniem dokumentacji w Firmie. Usługi mają na celu pomóc w sprawności oraz efektywności procesów niezbędnych w każdym przedsiębiorstwie tak aby poprawić ich jakość oraz funkcjonowanie.

Zakres usług:

1. Zakres obowiązków – tworzenie szablonów, przygotowanie, kontrola

2. Roczna ocena pracownika – tworzenie, przygotowanie, kontrola

3. Wdrożenie na stanowisko pracy

4. Plan rozwój pracownika w firmie

5. Plan szkoleń wewnętrznych pracownika

6. Tworzenie dokumentacji HR (ocena, zakres obowiązków, plany szkoleniowe, wdrożenie pracownika na stanowisko)

7. Selekcja i Rekrutacja pracowników

8. Rotacja pracowników wewnątrzzakładowa – szacowanie zapotrzebowania (kwartalne, roczne)

9. Doradztwo zawodowe

10. Procedury procesów HR – tworzenie szablonów, przygotowanie, kontrola

11. Audyt procesów HR

12. Poprawa procesów komunikacji w Przedsiębiorstwie

13. Ścisła współpraca z Personelem Zarządzającym

Zyskują Państwo dostęp do konsultacji we wszelkich sprawach z dziedziny HR, jeśli tylko mają Państwo w danej chwili taką potrzebę