Menu

Konsultacje

Niezależnie od sytuacji zawodowej w jakiej obecnie się znajdujesz warto sprawdzić co możesz zmienić dla Siebie.

Badania predyspozycji, osobowości czy wypalenia zawodowego pomagają w doprecyzowaniu obszarów do poprawy wspierających w podejmowaniu nowych a może i lepszych decyzji zawodowych.

Raport z badania wraz z konsultacjami po wykonanych testach jest opisany szczegółowo i omawiany z Klientem tak aby wskazać obszary warte uwagi a także poznanie własnych predyspozycji. Konsultacje odbywają się online, interpretacja oparta na wykonanych testach pozwala poznać nieznane dla nas obszary dając możliwość patrzenia na rozwój zawodowy z innej perspektywy między innymi od strony umiejętności, wartości, osobowości czy predyspozycji do wykonywania danego zawodu.

Posiadamy w ofercie testy mniej lub bardziej rozbudowane w zależności od potrzeb Klienta:

TEST PREDYSPOZYCJI ZAWODOWYCH – POZWALA NA SPRECYZOWANIU GRUPY ZAWODOWEJ W JAKIEJ MOŻESZ SIĘ ODNALEŚĆ ORAZ ZDOBYWAĆ UMIEJĘTNOŚCI I KWALIFIKACJE. / 200 zł ( zawiera 30 min konsultacji)

TEST WYPALENIA ZAOWDOWEGO – POZWALA NA SPRAWDZENIE CZY W OBECNEJ SYTUACJI ZAWODOWEJ ZNAJDUJESZ SIĘ W GRUPIE RYZYKA WYPALENIEM ZAWODOWYM. / 400 zł netto (zawiera 60 min konsultacji) 

TEST ZARZĄDZANIA CZASEM – POZWALA UZYSKAC ODPOWIEĆ CZY W ODPOWIEDNI I PRODUKTYWNY SPOSÓB ZARZĄDZASZ SOBĄ W CZASIE, CZY ODPOWIEDNIO WYKORZYSTUJESZ CZAS, CZY NIE MARNUJESZ SWOJEGO CZASU LUB CHCESZ JESZCZE LEPIEJ GOSPODAROWAĆ SWÓJ CZAS. / 200 zł netto (zawiera 60 min konsultacji) 

TEST DISC 3 BADANIE OSOBOWOŚCI – POZWALA NA ANALIZĘ POSTAWY W KONKRETNYCH SYTUACJACH I KONKRETNYM ŚRODOWISKU, OKREŚLAJĄC STYL ZACHOWAŃ ORAZ JEGO INTENSYWNOŚĆ CO DAJE INFORMACJĘ ZWROTNĄ O STYLU KOMUNIKACJI, WRODZONYCH PREDYSPOZYCJACH ZAWODOWYCH, OKREŚLA POZIOM DECYZYJNOŚCI, ODPORNOŚCI NA STRES, POSTAWĘ WOBEC ZMIAN CZY UMIEJĘTNOŚCI ANALITYCZNYCH./ 700 zł netto (zawiera 60 min konsultacji )

 

Jeśli nie masz pewności, który test wykonać lub szukasz odpowiedzi na pytania dotyczące wyborów zawodowych, zapraszamy do kontaktu. Napisz do nas wiadomość, oddzwonimy i dopasujemy odpowiednie rozwiązanie.

biuro@simplyjob.pl