Job offers

Doradca handlowy w dziale pneumatyki

Location:
Wodzisław Śląski
Salary:
2500 - 10000 netto/ miesiąc
Date add:
2022-09-02

Dla naszego klienta, uruchomiliśmy rekrutację na stanowisko:
Doradca Handlowy w Dziale Pneumatyki

Miejsce pracy : Wrocław/Woj. Dolnośląskie

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- motywujący system premiowy, prowizja od osiąganych planów marżowych
- możliwość pracy zdalnej
- niezbędne narzędzia pracy - telefon, laptop, samochód służbowy do użytku prywatnego
- możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia sprzedażowe oraz techniczne u dostawców zagranicznych
- przyjazną atmosferę pracy
- bezpłatny parking

BENEFITY:
- prywatna opieka medyczna
- ubezpieczenie grupowe
- program MultiSport Benefit
- bezpłatny kurs jęz. angielskiego
- szeroki pakiet świadczeń ZFŚS

Zakres obowiązków:

- utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych ze stałymi Klientami Działu Pneumatyki
- pozyskiwanie nowych kontaktów
- doradztwo produktowe, projektowe i techniczne
- dbałość o wysoki poziom współpracy z Klientami firmy
- udział w tworzeniu planów sprzedażowych oraz ich realizacja
- rozwój sprzedaży produktów i rozwiązań technicznych na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe (mechanika, automatyka, mechatronika)
- doświadczenie w branży pneumatyki i/lub mechatroniki
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, branżowym
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych
- doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz swoboda w nawiązywaniu relacji biznesowych
- znajomość środowiska MS Office

dodatkowym atutem będzie:
- udokumentowane doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu lub/i konstrukcyjnym
- znajomość programów wspierających projektowanie typu Autodesk, AutoCad, EPLAN Fluid, Solid Works

Szczegółowe informacje

Tel:532494542

Mail:  rekrutacja@simplyjob.pl

Jesteśmy certyfikowaną agencją, widniejącą w  Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Numer certyfikatu agencji zatrudnienia: 26366

SimplyJob Sp. z o.o. ul. Minorytów 1, 44-300 Wodzisław Śląski

Proszę o dopisanie klauzuli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez SimplyJob sp. z o.o. celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce SimplyJob sp.z o.o. ul. Minorytów 1, Wodzisław Śląski 44-300

Back to list Apply