Job offers

Spawacz MAG 135

Location:
Kabelsketal, Niemcy
Salary:
od 16 euro/brutto/na godzinę
Date add:
2022-08-10

Dla naszego klienta, uruchomiliśmy rekrutację na stanowisko:

SPAWACZ MAG 135

Lokalizacja : Kabelsketal, Niemcy

Oferujemy:
- umowa o pracę (Niemiecka)
- praca na 2 zmiany (I zmiana 6:00-14:30, II zmiana 15:00-23:30)
- stawka od 16 euro/brutto/na godzinę
- praca w soboty 6h (dobrowolnie, mile widziane 2 soboty przepracowane)
- zapewnione godziny 168h miesięcznie + dodatki zmianowe i soboty
- premia roczna, uzależniona od zysku całego koncernu
- dodatek urlopowy
- 44 euro/netto/ miesięcznie na karcie debit do dowolnego wykorzystania
- dofinansowania do systemu emerytalnego
- ubrania robocze, zamawiane na wymiar (2 komplety)
- transport do pracy we własnym zakresie
- zakwaterowanie we własnym zakresie (pracodawca pomaga w znalezieniu)

Wymagania:
- uprawnienia spawalnicze MAG 135 (aktualne)
- doświadczenie min. 2 lata
- umiejętność czytania rysunku projektu
- znajomość języka niemieckiego na poziomie A1-B2

Zakres obowiązków:
- spawanie elementów szkieletu konstrukcji kontenerów stalowych użytkowych i stalowych systemów modułowych

Szczegółowe informacje

Tel:532494542

Mail:  rekrutacja@simplyjob.pl

Jesteśmy certyfikowaną agencją, widniejącą w  Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Numer certyfikatu agencji zatrudnienia: 26366

SimplyJob Sp. z o.o. ul. Minorytów 1, 44-300 Wodzisław Śląski

Proszę o dopisanie klauzuli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez SimplyJob sp. z o.o. celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce SimplyJob sp. z o.o. ul. Minorytów 1, Wodzisław Śląski 44-300

Back to list Apply