Job offers

TECHNIK BADAŃ POJAZDÓW SZYNOWYCH ( ELEKTROMECHANIKA)

Location:
Berlin
Salary:
Stawka negocjowana bezpośrednio z Pracodawcą
Date add:
2023-04-18

Zakres obowiązków:

•Testowanie i uruchamianie urządzeń pomocniczych w nowoczesnych pojazdach szynowych, takich jak pociągi regionalne i tramwaje
•Usługi przebudowy istniejących pojazdów szynowych
•Prace utrzymaniowe w taborze
•Udział w przebudowie pojazdów szynowych na systemy magazynowania energii jako alternatywnej technologii napędowej dla linii niezelektryfikowanych
•Prace konserwacyjne w pojazdach szynowych

Wymagania:

•Ukończona szkoła w zawodzie elektrotechnika
•Doświadczenie zawodowe w planowaniu i wykonywaniu testów
•Język niemiecki komunikatywny

Oferujemy:

•Miejsce Berlin
•Stawka negocjowana bezpośrednio z Pracodawcą
•Zakwaterowanie bezpłatne

CV proszę kierować na maila :

biuro@simplyjob.pl

Proszę o dopisanie klauzuli RODO

Back to list Apply